"Kompetentne Przedszkolaki" Punkt Przedszkolny w Szówsku


Działania wrzesień/październik 2014

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny. Dla wielu z nas pierwszy w życiu. I tak wrzesień upływał nam na zawieraniu nowych znajomości, poznawaniu zasad obowiązujących wszystkie przedszkolaki w przedszkolu. Początki może były i trudne, ale już potrafimy zgodnie się bawić, dzielić zabawkami.

We wrześniu dużo czasu poświęciliśmy na zapoznanie się z jesiennymi darami z sadu i ogrodu. Wykonywaliśmy różne prace w tym min. pyszną i zdrową sałatkę owocową.

W minionych miesiącach sporo wykonywaliśmy także prac z wykorzystaniem liści. Były to np. jesienne drzewa, bukiety, flakony a także portret Pani Jesień.

Ostatniego września w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów laurki i także był zorganizowany mały poczęstunek dla wszystkich.

W październiku mieliśmy okazję po raz pierwszy uczestniczyć w szkolnej akademii, zorganizowanej przez naszych starszych kolegów ze szkoły z okazji Dnia Nauczyciela.

W październiku także obchodziliśmy urodziny jednego z chłopców, który dołączył do grona 4 – Latków.

Miłemu Jubilatowi odśpiewaliśmy Sto Lat, złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy wspólnie wykonaną laurkę. Jubilat zaś obdarował nas pysznymi czekoladkami.

W przedszkolu jest nam Fajnie i już myślimy o tym co nas czeka w kolejnych miesiącach.

Kompetentne Przedszkolaki z Szówska

z nauczycielką

działania maj/czerwiec/lipiec
działania marzec/kwiecień 2014
działania styczeń/luty 2014
działania listopad/grudzień 2013
działania wrzesień/październik 2013
działania maj/czerwiec/lipiec 2013
działania marzec/kwiecień 2013
działania styczeń/luty 2013

 

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego